O zajęciach

Zajęcia dla dzieci i młodzieży z klas 1-8

Zapraszamy na zajęcia z rysunku dzieci i młodzież z klas I-VIII szkoły podstawowej. Spotkania skierowane do młodych miłośników sztuki, dla których szkolne zajęcia plastyczne tylko zaostrzają apetyt na prawdziwy kontakt z twórczością artystyczną. Warsztaty mają pokazać uczestnikom co tak naprawdę umożliwia „ładne” rysowanie. Kim możemy zostać wykorzystując swój talent plastyczny? Poznamy w praktyce czym zajmuje się architekt, malarz, grafik, architekt wnętrz, designer, projektant mody i sami wykonamy własne projekty pokoju, ubrań, opakowań, rysujemy martwe natury i uczymy się rysować postać oraz zwierzęta.  Nieograniczone wymaganiami uczelnianymi i czasem pozostałym do egzaminów zajęcia pozwalają na poznanie różnorodnych technik artystycznych, ale także poza programem podstawowym, realizowaniem tematów na życzenie uczestników czy też projektów konkursowych. 

Cena zajęć obliczana jest w zależności od ilości zajęć w miesiącu przy założeniu, że w miesiącu odbędą się 4 zajęcia, cena wynosi 140 zł w przypadku Grupy I (klasy 1-4), 160 zł w przypadku Grupy II (klasy 5-8). Dokładne płatności znajdują się w panelu klienta na stronie ActiveNow.

Zajęcia dla kandydatów na uczelnie wyższe

Kurs Rysunku dla kandydatów na uczelnie architektoniczne i artystyczne to cykl zajęć poruszających wszystkie najważniejsze zagadnienia z podstaw rysunku i kompozycji. Zajęcia rozpoczynają się, w zależności od tematyki spotkań, wprowadzeniem teoretycznym dla lepszego zrozumienia realizowanych następnie ćwiczeń praktycznych, jakimi są krótkie zadania projektowe, symulacje egzaminów czy tez studium postaci i martwej natury. Nieodłącznym elementem spotkań są korekty powstających na nich prac, które są na bieżąco konsultowane z prowadzącymi. Uczniowie dowiadują się o atutach swoich rysunków oraz otrzymują niezbędne wskazówki dla uzyskania coraz to lepszych efektów pracy. Po każdych zajęciach uczniowie dostają wytyczne odnośnie zadań domowych i propozycji indywidualnych ćwiczeń.

Cena zajęć obliczana jest w zależności od ilości zajęć w miesiącu przy założeniu, że w miesiącu odbędą się 4 zajęcia, cena wynosi 300 zł. Dokładne płatności znajdują się w panelu klienta na stronie ActiveNow.