Ferie 2024

To 3-dniowe warsztaty, których głównym założeniem jest nauka rysunku. W tej edycji tematem przewodnim będą zwierzęta. Dowiemy się jak rysować futro zwierząt leśnych, zrobimy walentynkę dla pupila oraz przeniesiemy się do świata bajek tworząc swoje zwierzęce postacie. Spotkania będą zróżnicowane pod względem używanych środków ekspresji twórczej. Zaprzyjaźnimy się z ołówkiem, pastelami suchymi, węglem i kredkami. Zapraszamy do twórczej zabawy w naszym towarzystwie.

Zapisy ActiveNow: ferie zimowe 2024

Warsztaty obejmują 3-godzinne zajęcia w ciągu trzech dni. Oprócz pracy z gliną pod okiem p. Ewy z Glinofrajdy, nasi najmłodsi kursanci będą mieli okazję tworzenia prac rysunkowych i malarskich (prace z gliny po wyschnięciu zostaną wypalone – możliwy odbiór w kolejnym tygodniu).  Podejmiemy się rysowania realistycznych zwierząt, malowania martwej natury oraz pracy z suchymi pastelami nad panoramą górską. Spotkania będą zróżnicowane pod względem używanych środków ekspresji. 3-godzinne warsztaty będą obejmowały zadania kreatywne przy akompaniamencie muzyki, krótką przerwę pomiędzy dwoma blokami z poczęstunkiem a także spotkanie z „rysunkową” bajką. Zapraszamy do spędzenia z nami twórczej chwili.

Poniedziałek 19.02, godz. 9:30-12:45 zajęcia z pracownią Glinofrajda i Gliniana
Wtorek 20.02, godz. 9:30-12:45 zajęcia z pracownią Gliniana
Środa 21.02, godz. 9:30- 12:45 pracownią Glinofrajda i Gliniana

Zapisy ActiveNow: ferie zimowe 2024

Ten blok warsztatów artystycznych jest propozycją dla bardziej wymagających. Warsztaty obejmują 4-godzinne zajęcia, z przerwą pomiędzy dwoma blokami zajęć, w ciągu trzech dni. Spotkania będą zróżnicowane pod względem używanych środków ekspresji twórczej. Dla kursantów przygotowaliśmy nie tylko warsztaty rysunkowe i malarskie, ale także 2-godzinne zajęcia ceramiczne prowadzone prze p. Ewę z Glinofrajdy (prace po wyschnięciu zostaną wypalone – odbiór w kolejnym tygodniu, będzie również możliwość umówienia się na szkliwienie powstałych prac). Szukając ulubionych środków wyrazu, będziemy eksperymentować, tworzyć na różnych, nieoczywistych materiałach i kartkach dużego formatu.

Środa 14.02 godz. 13:00-17:15 zajęcia z pracownią Gliniana
Czwartek 15.02, godz. 13:00-17:15 zajęcia z pracownią Gliniana i Glinofrajda
Piątek 16.02, godz. 13:00-17:15 zajęcia z pracownią Gliniana i Glinofrajda

Zapisy ActiveNow: ferie zimowe 2024

To 3-dniowe warsztaty, których głównym założeniem jest zapoznanie młodzieży z zawodem ilustratora lub projektanta gier komputerowych. Na warsztatach dowiemy się jak wykorzystać rysunek przy m.in projektowaniu opakowań produktowych, tworzeniu ilustracji do utworu literackiego czy projektowaniu postaci do gier. Powiemy kim jest Concept Artist i wytłumaczymy różnicę pomiędzy Graphic Designerem a Ilustratorem. Spotkania będą zróżnicowane pod względem tematyki oraz używanych środków ekspresji twórczej. Zaprzyjaźnimy się z ołówkiem, kredkami i markerami. Serdecznie zapraszamy do tworzenia w naszym towarzystwie.

Zapisy ActiveNow: ferie zimowe 2024